<
יום ראשון , ינואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > תוכנות > BIG DATA & BI Analytics > בשנה העשירית ברציפות: אינפורמטיקה מובילה את ריבוע הקסם של גרטנר בתחום אינטגרציית מידע לשנת 2015  

בשנה העשירית ברציפות: אינפורמטיקה מובילה את ריבוע הקסם של גרטנר בתחום אינטגרציית מידע לשנת 2015  

Gartner Magic Quadrant for Data Integration Tools 2015היכולת לרתום ביעילות ובהיגיון את הנכס הכי יקר בארגון – הנתונים שלו הינה אתגר קריטי עבור כל ארגון בעולם המסתמך על נתונים לקבלת החלטות עסקיות וליצר יתרון תחרותי. בהיבט זה, דו"ח גרטנר  Magic Quadrant for Data Integration Tools לשנת 2015 מציע מספר תובנות חשובות, המרכזית שבהן היא שענקית אינטגרציית המידע Informaticaצויינה כמובילת התחום בפעם העשירית ברציפות, הן מהיבט של יכולת ביצוע, והן מבחינת חזון החברה.

"הדוח האחרון של גרטנר מעיד על המיקוד הגבוה של אינפורמטיקה באינטגרציית מידע, פורטפוליו מוצרים סינרגטי, והיכולת לשלב חדשנות טכנולוגית עם צרכים עסקיים," אמר ינאי מילשטיין, מנהל תחום אינפורמטיה בקבוצת אמן. "אנו מאמינים שמידע מובחר מביא לפעילות עסקית מוצלחת, ולכן ארגונים שישימו דגש על איכות המידע יהיו בעלי היכולות להיות הטובים ביותר בתחומם, ודאי וודאי בעולם חדש זה של ביג דאטה ו-IT היברידי המשלב טכנולויות מבוססות בענן ."

בין נימוקי הזכייה של אינפורמטיקה:

  • גמישות בפיתוח – כלים שמקלים על ארגונים במחלקות הIT ובמחלקות העסקיות לתפעל, ולעשות שימוש חוזר Reuse  במהירות וביעילות במידע.
  • גמישות ארגונית – תמיכה בכמויות גדולות ומורכבות של מידע, תוך שיפור אמינות, זמינות ותובנות עסקיות .
  • אמון תפעולי – חזון ותובנות אל תוך תהליכים עסקיים קריטיים באמצעות בחינה וניטור אוטומטיים של אינטגרציית הנתונים.
  • שימוש בחדשנות ליצירת יכולות עסקיות תחרותיות – תמיכה בגורמים הבולטים בעולם המחשוב הארגוני כגון: ביג דאטה, Real Time, מחשוב ענן ומחשוב היברידי.

אודות אינפורמטיקה:

אינפורמטיקה היא הספקית העצמאית המובילה בעולם של תוכנות אינטגרצית נתונים. ארגונים ברחבי העולם נסמכים על יכולותיה של אינפורמטיקה למקסם תשואות על נתונים ולמנף את נכסי המידע שלהם באופן מלא. למעלה מ- 5,000 ארגונים ברחבי העולם סומכים על אינפורמטיקה על מנת למנף את משאבי המידע שלהם בין אם הפתרון פועל On Premise, בענן או ברשתות חברתיות. אינפורמטיקה מיוצגת בישראל על ידי קבוצת אמן מזה 15שנים. בין לקוחות אינפורמטיקה בישראל: כל חברות הסלולר והאשראי הישראליות, קופ"ח מכבי, שופרסל, YES, HOT, יחידות צבאיות ומשרדי ממשלה.

אודות קבוצת אמן:

קבוצת אמן מובילה את שוק ה-IT בישראל עם עולם של פתרונות, שירותים ומוצרים בתחום התוכנה. לחברה, המונה מעל 1,000 עובדים ופועלת ממשרדים ראשיים בישראל, חברות בנות בארץ ובמזרח אירופה (פולין, רוסיה וקזחסטן). חטיבת המוצרים של קבוצת אמן מייצגת בישראל, בין השאר את החברות: Citrix , Informatica, קספרסקי, HP, Palo Alto Networks, ועוד. החברה מציעה מגוון של שירותים ופרויקטים מתקדמים בתחומים כגון אינטגרציה ואיכות נתונים, תשתיות תוכנה, פיתוח תוכנה,  אבטחת מידע, שו"ב, ERP, WMS, הנדסת אנוש בתוכנה מיקור חוץ ועוד.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות