<
יום רביעי , ינואר 17 2018
מבזקים
דף הבית > תוכנות > תוכנות ארגוניות ERP, CRM > חברת הסטארט-אפ הישראלית סינקופה פיתחה סט כלים מתקדם להטמעת קבצי מולטימדיה המותאם לפלטפורמת ניהול קשרי הלקוחות בSalesforce

חברת הסטארט-אפ הישראלית סינקופה פיתחה סט כלים מתקדם להטמעת קבצי מולטימדיה המותאם לפלטפורמת ניהול קשרי הלקוחות בSalesforce

משתמשי Salesforce יוכלו לשלב וידאו, תמונות וקבצי שמע לכל אוביקט ב – Salesforce

אורן

אורן שמולביץ

חברת הסטארט-אפ הישראלית סינקופה (Cincopa), המספקת פלטפורמה לקידום, הפצה, ניתוח אחסון של תכני מוליטמדיה עשירים בווידאו, תמונות ומצגות, מכריזה על השקת מערך כלים (פיצ'רים) המותאם למערכת ניהול קשרי הלקוחות של Salesforce.

באמצעות Cincopa יוכלו משתמשי Salesforce לשלב גלריות מדיה עשירות מבוססות וידאו, תמונות וקבצי שמע בכל אובייקט ב-Salesforce כגון חשבונות לקוח, לידים, מוצרים, פרטי קשר וכן בפורטלים השונים הכוללים את knowledge base ו- Customer portal. כמו כן ניתן לשלוח מיילים ללקוחותיהם ולהטמיע בהם בקלות קטעי ווידאו באמצעות ממשק מבוסס drag and drop וכן לשלב גם קבצים 'כבדים'.  לאחר השליחה, הם יוכלו לעקוב ולקבל נתונים בזמן אמת ברמת המשתמש הסופי על שיעורי הפתיחה של הסרטון, האם הנמען צפה בכולו ובאיזה נקודה בדיוק הפסיק את הצפייה וכך לבצע אופטימיזציה להמשך.

מרכיב חשוב נוסף הוא כלי האנליטקס של סינקופה למעקב אחר הצפייה בקטעי הווידאו. בצורה כזו יכולים משתמשי Salesforsce לעקוב ולקבל נתונים בזמן אמת עד רמת המשתמש הסופי על שיעורי הפתיחה של הסרטון, האם הנמען צפה בכולו ובאיזה נקודה בדיוק הפסיק את הצפייה וכך לבצע אופטימיזציה להמשך. כמו כן, אפשר לבצע פילוחים שונים על בסיס גיאוגרפי, מגזר פעילות, שעות הצפיה ונתונים נוספים בצורה ויז'ואלית וברורה.

המערכת, המתממשקת לכל מרכיבי Salesforce, מאפשרת הכנסת תכנים מתוך ה – Content Library של הפלטפורמה העננית. כך כל משתמש יכול לשלוח כל פריט – בין אם זה מייל, חומר שיווקי, Lead, סרטוני הדרכה ועוד – בשילוב כלים חכמים כגון שיתוף במדיה החברתית, הטמעת עמוד נחיתה ושדות ליצירת קשר, תמיכה בפורמטים כגון JSON-LD לשיפור ה – SEO ועוד.

"הוספת וידאו או כל מרכיב מולטימדיה אחר מגדיל את שיעורי הפתיחה של מיילים בעשרות אחוזים – מה שהופך הפלטפורמה שלנו רלוונטית במיוחד לארגונים מבוססי Salesforce", מסר אורן שמולביץ', מנכ"ל סינקופה. "באמצעות הכלים של סינקופה אפשר להפוך כל מייל או אובייקט אחר באמצעות Salesforce למסר שיווקי חכם ועשיר באמצעי מולטימדיה וכך להגדיל את האטרקטיביות מול הלקוח, לשפר נאמנות לקוחות ובשורה התחתונה, להגדיל הכנסות".

cincopa-lodo-2אודות סינקופה

סינקופה (Cincopa) היא חברת סטארט אפ ישראלית המספקת פלטפורמה לקידום, הפצה, ניתוח והוספת כלים מתקדמים לתכני מוליטמדיה עשירים הכוללים וידאו, תמונות ומצגות. באמצעות הפלטפורמה של סינקופה, ארגונים יכולים לאחסן את הסרטון ולהציג אותו באתר החברה תוך בחירת התבנית בו הוא יוצג ולהוסיף פיצ'רים המשפרים את רמת האטרקטיביות שלו והפיכתו לכלי שיווקי מתקדם כגון נראות ועיצוב תבניות מתוך גלריה עשירה ומגוונת בהתאם לצרכים של הוידיאו , הוספת דואר אלקטרוני ליצירת קשר, הפצת הסרטון ברשתות החברתיות, SEO, כלי ניתוח ועוד.

החברה משרתת כיום מעל 80,000 אתרים ברחבי העולם ובין לקוחות נכללים חברות מדיה, אתרי חדשות, פרסום דיגיטלי, מפתחי אתרים, מוסיקאים, צלמים, חברות הדרכה ולימודים וחברות סטארט-אפ.

אתר החברה: www.cincopa.com

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות