<
יום שישי , ינואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > תוכנות > תוכנות ארגוניות ERP, CRM > הוקם פורום משתמשי NetSuite בישראל

הוקם פורום משתמשי NetSuite בישראל

הפורום הוקם בשיתוף משתמשי מערכת ה-ERP של NetSuite בישראל, כפלטפורמה לשיתוף ידע וסיוע הדדי בין המשתמשים במטרה לשפר את עבודתם

לאור ההצלחה של מערכת ה- ERP בענן נטסוויט (NetSuite) והמספר הגדול של הארגונים והעסקים המשתמשים במערכת בישראל, הקימו המשתמשים את פורום NetSuite בישראל – Israeli NetSuite user group- ILNUG.

הנהלת הפורום

מימין לשמאל: איל גרייפנר – מנכ"ל משותף נטקלאוד, ג'ני חלץ – סמנכ"ל פיתוח עסקי וראש תחום ERP, ערן ויזל – VP finance Ironsource, אבי קולרן – מנכ"ל סטרימוור, דליה דינאי חשבת בחברת samange, הילה כהן סמנכ"ל תפעול וראש תחום ERP.

הפורום פועל בחסות חברת  NetCloud (נטקלאוד), הנציגה הרשמית של NetSuite בישראל ומפתחת הלוקליזציה המאושרת למוצר. ב-Israeli NetSuite user group חברים מאות משתמשים ממגוון לקוחות המערכת בישראל. התהליך להקמתו התרחש בחודשים האחרונים, כאשר ברקע עומדת רכישתה של נטסוויט על-ידי אורקל (Oracle) תמורת 9.3 מיליארד דולרים במזומן – הרכישה השנייה בגודלה מבין יותר מ-100 הרכישות של ענקית ה-IT. מטרת הפורום ליצור פלטפורמה לשיתוף מידע וידע, העלאת שאלות, מתן תשובות וסיוע הדדי בין כל משתמשי נטסוויט בישראל, על מנת ללמוד מניסיונם של אחרים וכך לשפר ולמנף את עבודתם עם פתרונות נטסוויט. הצורך והרצון בפורום עלה על ידי נטקלאוד ומספר משתמשים נוספים בישראל, שהתנדבו לייסד ונהל אותו, תוך ליווי מקצועי של נטקלאוד.

במפגש הראשון שנערך בכפר המכביה השתתפו עשרות ממשתמשי נטסוויט בישראל, ביניהם נציגים מהחברות Imperva, Ironsource, SimilarWeb, Perion, ו-Zerto. בכנס הוצגו מטרות הפורום, כאשר במקביל הרצתה הילה כהן, ראש תחום פיננסי בנטקלאוד , על השיפורים בלוקליזציה הישראלית, טיפול בערך מוסף איחוד עוסקים, שיפורים בקבצי מסב, תשלומים לבנקים ועוד. ג'ני חלץ, ראש תחום לוגיסטי בנטקלאוד , הרצתה  על השיפורים בגרסאות האחרונות של מוצר נטסוויט, כולל  סקירה על הרחבות של סגמנטים במערכת, שיפורים בעולם הלוגיסטי ועוד.

בכוונת הפורום לקיים מספר מפגשים בשנה, כאשר במקביל פועל פורום ווירטואלי בלינקדין, שבא לתת מענה על אותן מטרות ולקיים אינטראקציה שוטפת בין משתתפי הפורום. בין המתנדבים שמהווים את הנהלת הפורום יחד עם נציגים מנטקלאוד: אבי קולרן, מנכ"ל סטרימוור – יו"ר הפורום, ערן ויזל – VP Finance  של Ironsource, ודליה דינאי – חשבת samange.

אבי קולרן יו"ר פורום משתמשי NetSuite ומנכ"ל חברת הייעוץ סטרימוור, אמר: "סטרימוור סייעה למספר רב של חברות בישראל בבחירת NetSuite כמערכת ה-ERP וה-CRM שלהם. שמחתי מאד שהרעיון להקמת הפורום הועלה גם ע"י משתמשים וגם ע"י נטקלאוד.  באמצעות התמיכה המשותפת של חבריי בהנהלת הפורום ונטקלאוד , הצלחנו להקים את הפורום ולהוציא לפועל את הכנס הראשון". דליה דינאי ,חשבת samange וחברה בהנהלת הפורום, אמרה: "אני שמחה להשתתף בניהול הפורום ומקווה שנצליח להביא להרחבת פעילותו, כדי שישמש במה לשיתוף התובנות שיש לכל המשתמשים מהשימוש במערכת, ויתרום לכולנו לשימוש יעיל יותר בנטסוויט ומיצוי היכולות שלה". אייל גרייפנר, מנכ"ל משותף בנטקלאוד, אמר: "אם יש משתמש שעשה פרויקט מוצלח, הפורום הוא הבמה שלו לשתף את הצלחתו עם כל משתמשי נטסוויט בישראל. הרעיון העומד מאחורי הפורום הוא לקיים דיונים, ובעזרתם ללמוד ולהשתפר מהניסיון של אחרים. כנציגים  של נסטוויט בישראל, הרגשנו שזו חובתנו להקים ביחד עם המשתמשים את הפורום הזה כאן בארץ".

אודות נטקלאוד

נטקלאוד הוקמה בשנת 2006 ומספקת שירותי יישום, פיתוח והטמעה של מערכת נטסוויט. לנטקלאוד ניסיון רב במגוון רחב של המודולים של המערכת, אחריות בלעדית על הלוקליזציה של המערכת מול רשויות המס בישראל, ומגוון רחב של פתרונות משלימים אשר פותחו במהלך השנים. נטקלאוד מספקת שירותים לכל לקוחות נטסוויט בישראל וללקוחות נטסוויט רבים בפריסה עולמית. למידע נוסף: http://www.netcloud.co.il/

 

                                

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות