<
יום שלישי , פברואר 20 2018
מבזקים
דף הבית > שירותי ענן ומיקור חוץ > ניהול מערכות ושרותי IT > חברת המחקר גרטנר מציינת את חברת SAP כמובילה בתחום פלטפורמות לפיתוח יישומי מובייל

חברת המחקר גרטנר מציינת את חברת SAP כמובילה בתחום פלטפורמות לפיתוח יישומי מובייל

ענקית התוכנה SAP דורגה על ידי חברת המחקר גרטנר כמובילה בתחום פלטפורמות לפיתוח יישומי מובייל. כך על פי דוח ריבוע הקסם החדש שפרסמה תחת השם : Magic Quadrant for Mobile Application Development Platforms (MADP)” 2015.

לדברי ריק קוסטאנזו, סגן נשיא בכיר ומנהל מגזר הטלקו ופתרונות המובייל ב- SAP העולמית, "הדירוג שלנו כמובילים בתחום נובע מכך ש-SAP ידעה לזהות ולחזות כבר לפני מספר שנים את העוצמה של מהפכת הדיגיטל, ופעלה יחד עם לקוחותיה להשקת פתרונות מתקדמים וחדשניים שיסייעו להם לעבור בהצלחה לעולמות המובייל והדיגיטל, באופן פשוט ובטוח".

קוסטאנזו מציין כי "פתרונות המובייל של SAP מאפשרים ללקוחות לפתח ולנהל באופן מהיר, יעיל ומאובטח את יישומי המובייל שלהם הן בסביבת On-premise (בתוך כותלי הארגון) והן בסביבת ענן".

לפי נתוני ITU , סוכנות האו"ם המתמחה בתחום טכנולוגיות המידע והתקשורת, כיום יש למעלה מ-7 מיליארד מנוי סלולר מסביב לעולם. מדובר על שיעורי חדירה של 97 אחוז מתוך אוכלוסיית העולם. מכאן, ניתן להבין את הציפייה של אנשים פרטיים, עובדים ולקוחות לנגישות מקסימאלית של מידע ותהליכים באמצעות מכשירים ניידים ואפליקציות מובייל. פלטפורמות לפיתוח יישומי מובייל כוללות את הכלים והטכנולוגיות שארגונים נדרשים להם במטרה להשיק אפליקציות מובייל והן קריטיות במעבר לכלכלה הדיגיטלית.

SAP מציעה ללקוחותיה את פתרון SAP Mobile Platform בסביבת On-premise או בענן באמצעות SAP HANA Cloud Platform. לקוחות SAP מקשת רחבה של מגזרים וענפים עושים שימוש בפלטפורמת הפיתוח של SAP לעולם המובייל כדי לספק ללקוחותיהם  חדשנות, ונגישות למידע ותהליכים מכל מקום ובכל זמן. הפלטפורמה כוללת כלים לפיתוח אפליקציות, ערכת פיתוח תוכנה ופתרונות מסחר אלקטרוני באמצעות המובייל. הגרסה האחרונה של הפתרון, שהושקה באפריל 2015, מציעה יכולות משופרות יותר למפתחים לאינטגרציה עם מסדי נתונים וממשקי API מתקדמים. זאת בנוסף ליכולות ניהול של סביבה המובייל על בסיס ממשק המשתמש החדש SAP Fiori.

בנוסף לכך, פלטפורמת פיתוח יישומי המובייל של SAP כוללת ממשק לפתרוןSAP Mobile Secure, באמצעותו ארגונים יכולים ליישם אפליקציות באופן מאובטח ולהשתמש במאות תבניות קיימות ליישומי מובייל. כל זאת בנוסף לאפשרויות הרבות הניתנות מהאקו סיסטם של SAP, הכולל שותפים עסקיים מרחבי העולם.

אודות פעילותה של SAP בישראל

SAP היא ספקית יישומי התוכנה העסקיים הגדולה בישראל. SAP מציעה פתרונות לתחומי פעילות הליבה של ארגונים, והיא היחידה הפועלת בארגונים בכל סדר גודל ובכל תעשיה. ל-SAP ישראל כ-220,000 משתמשי-קצה, והיא ספקית יישומי התוכנה העסקיים המובילה בכל מגזרי התעשייה במשק.  מרכז הפיתוח SAP Labs  ישראל הוא חלק ממערך הפיתוח הבינלאומי של SAP ומשמש כאחד מארבעת מרכזי הפיתוח האסטרטגיים של SAP ברחבי העולם. המעבדה, הממוקמת ברעננה, מעסיקה כ-700 עובדים. היא מגייסת לשורותיה עובדים מנוסים, בוגרי אוניברסיטאות וסטודנטים ממיטב המוחות בישראל.  SAP Labs Israel מובילה את דגל החדשנות ב SAP -בין השאר על ידי רכישה ומיזוג של חברות טכנולוגיה בארץ.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות