<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > תוכנות > תוכנות ארגוניות ERP, CRM > עיריית רמת גן ממשיכה להשתפר:  Prodware הטמיעה מערכתCRM  לניהול פניות התושבים

עיריית רמת גן ממשיכה להשתפר:  Prodware הטמיעה מערכתCRM  לניהול פניות התושבים

Prodware ישראל, מקבוצת Prodware העולמית, המתמחה ביישום פתרונות Microsoft Dynamics, סיימה פרויקט להטמעת מערכת CRM 2013 מבית Microsoft Dynamics בעיריית רמת גן. המערכת תספק פתרונות מקיפים לניהול מערכת פניות התושבים בעיר. עלות הפרויקט לא נמסרה, אך היא מוערכת בכחצי מיליון ₪.

מערכת ה-CRM 2013 תעניק לעובדי העירייה ומנהליה יכולות ניהול מגוונות של פניות התושבים, לקבלת שירות בנושאים שונים, החל מרגע קבלת הפניה ועד לסיומה. המערכת תשמש למעלה מ-220 משתמשים מידי יום, ובין השאר, את מוקד 109 של העירייה, מחלקות השירות השונות ודרגי ההנהלה.

יוסי חיימוב

יוסי חיימוב

המערכת מתאפיינת במספר תכונות חדשניות, המהוות חלק ממודול השירות הייחודי של Prodware, ביניהן: משלוח מסרון אוטומטי לתושב, עם פתיחה וסגירה של פנייה; מדידת זמן מתן שירות עבור המחלקות השונות; ניטור פניות שחורגות מזמן הטיפול ובקרה על איכות הטיפול בהן, באמצעות מעקב טלפוני ותיעוד הפניה; לוחות מחוונים מתקדמים שישמשו את הדרג הניהולי, ויספקו מידע בזמן אמת על סטטוס הפניות השונות; ממשק לאפליקציה של העיר, דרכה יכולים התושבים לפתוח פניות ולהעלות תמונות ממקום האירוע.

אנטון צ'רניקובסקי, מנהל תחום CRM בProdware- ישראל, אומר כי "הפתרונות הייחודיים מבית Prodware בתחום השירות, מבוססי מערכת Dynamics CRM, יאפשרו לעובדי העירייה להעניק לתושבים טיפול אישי, יעיל איכותי ומהיר. המערכת אף תסייע לעירייה לעקוב ולנטר את תהליכי השירות ולהפיק דוחות שיסייעו למנהלים להתייעל ולהשתפר".

ירון יהב, מנהל אגף מערכות מידע, עיריית רמת גן: "תפיסת הפתרון שהוטמעה על ידי חברת Prodware בעירייה מאפשרת לעירייה  מבט של 360 מעלות על תושבי העיר תוך שילוב של ממשק לאפליקציה העירונית , דרכה יכולים האזרחים לפתוח פניות ולהעלות תמונות ממקום האירוע, כמו גם, ניטור פניות החורגות מזמן הטיפול והגברת הקשר עם השטח בעזרת ממשק עבודה ישיר בין המנהלים בעירייה לעובדי השטח ועוד."

"אנו גאים להתנהל כמו עיר חכמה ולנצל את היכולות הטכנולוגיות על מנת להאיץ את השירותים שלנו לתושב ולשפרם ומודים לצוות Prodware שביצע את ההטמעה בצורה יעילה, זריזה תוך שיתוף פעולה מלא עם צוות ה- IT שלנו. אין ספק כי יחד הגענו לתוצאות מרשימות, ונמשיך להשתפר בהתאם לצרכים שיעלו מן השטח."

אודות Prodware

Prodware הינה חברת ציבורית בינלאומית (Euronext: ALPRO) המתמחה ביישום והטמעת מערכות מידע מבוססות ERP ו- CRM ממשפחת מוצרי Dynamics של חברת מיקרוסופט. ל- Prodware ניסיון רב אשר נצבר באמצעות למעלה מ- 1,250 פרויקטים ברחבי העולם.Prodware הינה שותף ה- Dynamics הגדול של מיקרוסופט ב EMEA, וחברה קבועה בעשר השנים האחרונות במועדון ה- Inner Circle  היוקרתי של מיקרוסופט, המוענק לאחוזון העליון של שותפי מיקרוסופטDynamics  בעולם, כאות הצטיינות על הישגים מתמשכים. ל- Prodware   מעמד ייחודי של GSI) Global System Integrator) מטעם מיקרוסופט.

Prodware ישראל היא שותף ה- Dynamics הגדול ביותר של מיקרוסופט בשוק הישראלי ומפיצה בלעדית של מערכות ERP של מיקרוסופט המותאמות לשוק הישראלי. Prodware מעסיקה  בישראל למעלה מ- 150 מומחים בתחום אינטגרציית מערכותמידע, ניהול קשרי לקוחות, ERP, SharePoint, Enterprise mobility, תשתיות ענן ואבטחת מידע. Prodware מנוהלת בישראל על ידי יוסי חיימוב. בין לקוחות Prodware שיישמו מערכות ERP: דוראד, ISS ישראל, 888 , H&M, הולמס פלייס, פוינטר, פקר פלדה, חד אסף, סודקסו, דליה אנרגיה, בקרה גבע, סופלקס, א.ר.י כפר חרוב ועוד. לקוחות Prodware שיישמו מערכות CRM: איקאה, טבע, אלדן, נ.ת.ע, כתר, להבות, מאיר, אקסלנס, בינת, המשרד לקליטת עלייה, עיריית תל אביב ועוד.

 

אתר החברה:מוצרי CRM

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות