<
יום שבת , דצמבר 16 2017
מבזקים

accesability menu clearדאבלדו יצרנית Make-Sense הכריזה על שיתוף פעולה עם Prodware במטרה לעמוד במירוץ להנגשת אתרים עד אוקטובר

חוק הנגשת האתרים שיחייב את כל האתרים בישראל להיות נגישים החל מסוף חודש אוקטובר השנה, יוצר ביקוש רב לפתרונות הנגשה לאתרים. כדי לעמוד בביקוש הגובר וכדי לעמוד בלוח הזמנים הקצר שנותר עד החלת קנסות לאתרים שלא יונגשו, הכריזה דאבלדו יצרנית Make-Sense, מהחברות המובילות את נושא הנגשת האתרים בישראל, על שיתוף פעולה עם חברת Prodware. במסגרת שיתוף הפעולה תמנף דאבלדו את היכולות המקצועיות של Prodware כדי להשלים פרויקטים באמצעות פתרון הנגשת האתרים Make Sense, כולל פרויקטים במגזר הציבורי והפרטי וכולל הנגשה של מערכות שלמות לבניית אתרים.

פתרון הנגשת האתרים Make-Sense של דאבלדו הוא פתרון המטפל בהנגשה טכנולוגית עבור מגוון מוגבלויות כפי שמתחייב בתקן CWAG . הפתרון נבחן ונבדק על ידי מקצועני הנגשה בארץ ובעולם, על ידי מקצועני מחלקת ה- UX של Prodware אשר פעילים בנושא הנגישות שנים רבות, והוא כולל יכולות הקראת טקסט, התאמה ויזואלית לבעלי לקויות ראיה, אמצעי ניווט לבעלי מוגבלות מוטורית, יחד עם מרכיבי אבטחה ואוטומציה.

"שוק הנגשת האתרים בישראל מוערך כיום ב- 60-70 מיליון ₪, ורוב השחקנים בשוק עדיין נמצאים בשלבי הנגשה או שכלל לא התחילו בתהליך. אנו נמצאים כעת במרוץ כדי להבטיח שארגונים במגזר הציבורי והפרטי כאחד, יעמדו בלוח הזמנים הצפוף  עד ה- 25 באוקטובר, שלאחריו הם יהפכו חשופים לתביעות משפטיות יקרות", אומר  דודי אליאב, הCTO של דאבלדו. "אנו שמחים על ההזדמנות להיעזר ביכולות המקצועיות הגבוהות של מומחי Prodware על מנת להאיץ את פעילות ההנגשה, ולהפוך אלפי אתרים בישראל לנגישים עבור הקהל שזקוק להם".

מיקי איטין, משנה למנכ"ל Prodware ישראל: "בפתרון הטכנולוגי Make Sense שייצרה דאבלדו הושקעה מחשבה רבה כדי לספק נגישות אמיתית ומלאה ל- 20% מן האוכלוסיה שזקוקה לה, כולל מאפיינים ייחודיים שלא ניתן למצוא בפתרונות אחרים. אנו שמחים לקחת חלק בפרויקט החשוב הזה ולשלב כוחות יחד עם דאבלדו ".

אודות דאבלדו

חברת דאבלדו( DoubleDu)  מפתחת פתרונות טכנולוגיים לשיפור חווית השימוש באינטרנט ובמובייל. מוצר הדגל של החברה הוא Make-Sense  – פלטפרומת מתקדמת המספקת פתרון להנגשת אתרי אינטרנט במודל רישוי, על פי דרישות חוק הנגישות.

מיקי איטין

מיקי איטין

אודות Prodware

Prodware הינה חברת ציבורית בינלאומית (Euronext: ALPRO) המתמחה ביישום והטמעת מערכות מידע מבוססות ERP ו- CRM ממשפחת מוצרי Dynamics של חברת מיקרוסופט. ל- Prodware ניסיון רב אשר נצבר באמצעות למעלה מ- 1,250 פרויקטים ברחבי העולם. Prodware הינה שותף ה- Dynamics הגדול של מיקרוסופט ב EMEA, וחברה קבועה בעשר השנים האחרונות במועדון ה- Inner Circle  היוקרתי של מיקרוסופט, המוענק לאחוזון העליון של שותפי מיקרוסופטDynamics  בעולם, כאות הצטיינות על הישגים מתמשכים. ל- Prodware   מעמד ייחודי של GSI) Global System Integrator) מטעם מיקרוסופט.

Prodware ישראל היא שותף ה- Dynamics הגדול ביותר של מיקרוסופט בשוק הישראלי ומפיצה בלעדית של מערכות ERP של מיקרוסופט המותאמות לשוק הישראלי. Prodware מעסיקה  בישראל למעלה מ- 150 מומחים בתחום אינטגרציית מערכות מידע, ניהול קשרי לקוחות, ERP, SharePoint, Enterprise mobility, תשתיות ענן ואבטחת מידע. Prodware מנוהלת בישראל על ידי יוסי חיימוב. בין לקוחות Prodware שיישמו מערכות ERP: דוראד, ISS ישראל, 888 , H&M, הולמס פלייס, פוינטר, פקר פלדה, חד אסף, סודקסו, דליה אנרגיה, בקרה גבע, סופלקס, א.ר.י כפר חרוב ועוד. לקוחות Prodware שיישמו מערכות CRM: איקאה, טבע, אלדן, נ.ת.ע, כתר, להבות, מאיר, אקסלנס, בינת, המשרד לקליטת עלייה, עיריית תל אביב ועוד.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות