<
יום רביעי , פברואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > תוכנות > תוכנות ארגוניות ERP, CRM > נטקלאוד, הנציגה הרשמית של NetSuite בישראל, תשמש כמפיצה של של IConduct בישראל

נטקלאוד, הנציגה הרשמית של NetSuite בישראל, תשמש כמפיצה של של IConduct בישראל

פלטפורמת IConduct מאפשרת לארגונים לסנכרן את האפליקציות הארגוניות שלהם בסביבות מבוססות on premise ובענן

נטקלאוד, הנציגות הרשמית של NetSuite בישראל, מערכת ה – ERP המובילה בעולם ו – IConduct, המפתחת פלטפורמה ליצירת אינטגרציה וסנכרון מלא בין כל תשתיות ה – IT והאפליקציות הארגוניות מבוססות ענן או on premise (פתרונות בתחום ה – iPaaS – Integration Platform as a Service) מכריזות על שיתוף פעולה כאשר נטקלאוד תשמש כמפיצה בשוק הישראלי.

משה סגל

משה סגל

אמיר עומרי, מנכ"ל משותף בחברת נטקלאוד, אמר כי "מערכת ה-ERP מבית NetSuite הינה מערכת ה-ERP הצומחת ביותר בשוק העולמי בכלל ובשוק הישראלי בפרט. סביבת ה – IT כיום מאופיינת בדינמיות גבוהה של מערכות בסביבות עבודה שונות ובמקביל צרכים עסקיים המחייבים ריבוי אפליקציות ורטיקליות. לכן, שילוב פלטפורמת ה – iPaaS של IConduct היא תרומה משמעותית כדי לאפשר אינטגרציה מוצלחת של מערכת NetSuite למערכות הארגוניות הקיימות ובכך לאפשר זרימה חלקה של מידע  ותהליכים עסקיים. אנו שמחים לעבוד יחד עם צוות IConduct כדי להציע את הפלטפורמה שלה ללקוחות ארגוניים בשוק הישראלי ואין ספק כי השנה הקרובה נראה מגמת גידול מואץ במספר הלקוחות שיאמצו פתרון מבית NetSuite המשלב פתרון אינטגרציה מבית IConduct".

משה סגל, מנכ"ל IConduct, אמר כי "מצאנו בנטקלאוד שותף אמיתי עם הבנה טכנולוגית מעמיקה, ניסיון ויכולות ביצועיות אשר ללא ספק הם נכס חשוב בביסוס הנוכחות שלנו בשוק הישראלי. יותר ויותר ארגונים מבינים את הצורך בפתרונות שיאפשרו למערכות השונות שלהם 'לדבר' זו עם זו בכל סביבה ובכל אפליקציה ואנו בהחלט יכולים להביט קדימה באופטימיות עם הצטרפותם של לקוחות גדולים בשוק הישראלי והתעניינות הולכת וגדלה מצד רבים אחרים".

פלטפורמת IConduct מאפשרת לארגונים לנהל באופן אחיד בממשק המסנכרן את המידע במהירות בין כל האפליקציות באופן מלא. המעבר נעשה "מאחורי הקלעים" כשירות ענן תוך תמיכה במודל היברידי שבו חלק מהמערכות הארגוניות בענן וחלקן בתוך ה-LAN האירגוני ומבלי לפגוע בתהליכי העבודה הסדירים של החברה. בזכות פלטפורמת ה-IConduct נוצר סנכרון מידע קבוע וחוצה ארגון המבטיח את שלמות המידע גם בשלבי המעבר בכל אזורי הפעילות הפרוסים בעולם ולספק מענה מהיר ואיכותי בזמני תגובה מהירים. כל זאת באמצעות ממשק אחיד לניהול עצמי המאפשר חיבור יישומים ארגוניים בקלות ובמהירות ללא צורך בתכנות או בכתיבת קוד.

NetSuite משווקת כפלטפורמת תוכנה כשירות (SaaS – Software as a Service) המאפשרת אספקה של יישומים על גבי רשת האינטרנט ללא התקנה מקומית, במודל של תשלום לפי שימוש.

מערכת NetSuite נועדה לנהל את כל מערך הפעילות הגלובלית של חברות, והיא כוללת בין היתר מודולים המשמשים את הפעילות הפיננסית, הרכש והייצור, המלאי והלוגיסטיקה, המכירות ובקרת האיכות וה eCommerce.

אודות נטקלאוד

נטקלאוד, הנציגות הרשמית של NetSuite בישראל, הוקמה בשנת 2006 ומספקת שירותי יישום, פיתוח והטמעה של מערכת NetSuite למעלה מ- 8 שנים. לחברה ניסיון רב במגוון רחב של המודולים של המערכת, אחריות בלעדית על הלוקליזציה של המערכת מול רשויות המס בישראל ומגוון רחב של פתרונות משלימים אשר פותחו במהלך השנים. נטקלאוד מספקת שירותים לכל לקוחות NetSuite בישראל וללקוחות NetSuite רבים אשר נמצאים בפריסה עולמית.

לחברות ניסיון מוצלח ביישום פלטפורמת IConduct ללקוחות NetCloud וNetSuite  בישראל ובמסגרת הסכם ההפצה, יבצעו פעילויות שיווק משותפות במהלך הרבעון הקרוב הכוללות שולחן עגול ללקוחות NetSuite, הפצה של חומרים ללקוחות פוטנציאליים ועוד. במהלך התקופה הקרובה, תוסמך חברת NetCloud כשותף יישום ותוכל לתת מענה מלא ללקוחותיה במהלך יישום והטמעת מערכת ה-NetSuite.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות