<
יום רביעי , פברואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > תוכנות > תוכנות ארגוניות ERP, CRM > סיטרה עברה למערכת ERP בענן של NetSuite מבית אורקל

סיטרה עברה למערכת ERP בענן של NetSuite מבית אורקל

הפרויקט בוצע ע"י נטקלאוד, הנציגות הרשמית של NetSuite בישראל

חברת הסטארט-אפ הישראלית סיטרה נטוורקס (CTERA Networks) בחרה במערכת ERP בענן של חברת NetSuite, שבסוף חודש יולי 2016 נרכשה ע"י אורקל תמורת כ- 9.3 מיליארד דולר.

הפרויקט בוצע ע"י חברת נטקלאוד, הנציגות הרשמית של NetSuite בישראל ומפתחת הלוקליזציה המאושרת למוצר.

netcloud-ctera-photo

שי ברין, סמנכ"ל הכספים של סיטרה (משמאל) ואיל גרייפנר, מנכ"ל משותף בחברת נטקלאוד

מערכת NetSuite נועדה לנהל את כל מערך הפעילות הגלובלית של סיטרה, והיא כוללת בין היתר מודולים שישמשו את הפעילות הפיננסית, הרכש, המלאי והלוגיסטיקה, והוצאות מכירה.

NetSuite מסופקת בפלטפורמת תוכנה כשירות (SaaS – Software as a Service) המאפשרת אספקה של יישומים על גבי רשת האינטרנט ללא התקנה מקומית, במודל של תשלום לפי שימוש.

לפני המעבר ל- NetSuite השתמשה סיטרה במערכת Microsoft Dynamics NAV, והחליטה לעבור ל- NetSuite לאחר שחיפשה מערכת רב-חברתית ורב-מטבעית, המאפשרת ניהול מלא של כל חוקי ההכרה בהכנסה. הפרויקט בוצע במהירות רבה תוך שימוש בתהליכים וכלים שפותחו ע"י נטקלאוד לתחומי כספים ולוגיסטיקה.

על שביעות הרצון של הלקוח, העיד שי ברין, סמנכ"ל הכספים של סיטרה, שאמר: "אם היה עלי ליזום שוב תהליך הטמעה של מערכת ERP, הייתי בוחר שוב במערכת NetSuite וביישום וההטמעה של נטקלאוד.  NetSuite עונה על כל דרישותינו ועוד הרבה יותר מכך, כמערכת מאוד דינמית, רחבה וקלה לשימוש, בעוד נטקלאוד מספקת יישום מקצועי ושירות ממוקד לקוח. "

איל גרייפנר, מנכ"ל משותף בחברת נטקלאוד, אמר: "הבחירה של סיטרה במערכת NetSuite כפתרון שלם לניהול המשאבים בארגון, ובנטקלאוד כמי שתבצע את היישום, היה אך טבעי. מערכת NetSuite מספקת לארגון כמו סיטרה, פתרון מלא ושלם הכולל תהליכים עסקיים קריטיים שאינם ניתנים למימוש במערכות ERP אחרות, כדוגמת תהליך ההכרה בהכנסה. בנוסף, רק למומחים של נטקלאוד יש הסמכות, ידע וניסיון בהטמעת כל הפונקציונליות העשירה שמספקת המערכת. שילוב של מערכת עשירה וחברה מיישמת מקצועית, עם ניסיון ביישום המערכת, הינו מפתח עיקרי להצלחת הפרויקט" .

אודות סיטרה

חברת סיטרה נטוורקס הינה חברה ישראלית מובילה בעולם בתחום פתרונות אחסון מבוססי ענן. החברה נוסדה ב-2008 ע"י יוצאי צ'ק פוינט וכיום מונה כ-150 עובדים. מוצרי  סיטרה משלבים חומרה ותוכנה, ומאפשרים לחברות גדולות וספקי שירותי IT  להשיק ולנהל פתרונות לאחסון, גיבוי ושיתוף מאובטח של קבצים על-גבי תשתית ענן פרטית או ציבורית. הנהלת החברה ומרכז הפיתוח שלה נמצאים בישראל, עם משרדי מכירות ברחבי ארצות הברית, קנדה, בריטניה, צרפת, גרמניה, ספרד, איטליה, אוסטרליה והונג קונג. בין לקוחות החברה נמצאות חברות מהגדולות בעולם בתחומי הביטוח, בנקאות, אנרגיה, תרופות ועוד, וכן ספקי שירותים ואינטרנט מובילים כגון אורנג', טלפוניקה, טלקום איטליה, דויטשה טלקום, סוויסקום וקבוצת בזק. בחברה השקיעו הקרנות בנצ'מרק, בסמר, וונרוק, וכן חברת סיסקו.

אודות נטקלאוד

נטקלאוד, הנציגות הרשמית של NetSuite בישראל, הוקמה בשנת 2006 ומספקת ישרותי יישום, פיתוח והטמעה של מערכת NetSuite למעלה מ- 8 שנים. לחברה ניסיון רב במגוון רחב של המודולים של המערכת, אחריות בלעדית על הלוקליזציה של המערכת מול רשויות המס בישראל ומגוון רחב של פתרונות משלימים אשר פותחו במהלך השנים. נטקלאוד מספקת שירותים לכל לקוחות NetSuite בישראל וללקוחות NetSuite רבים אשר נמצאים בפריסה עולמית.

 

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות