<
יום שלישי , ינואר 16 2018
מבזקים
דף הבית > תוכנות > תוכנות ותשתיות IT בענן > Cloudway חתמה על הסכם לייצוג והפצת פתרונות שירותי DNS מנוהלים מבית NS1

Cloudway חתמה על הסכם לייצוג והפצת פתרונות שירותי DNS מנוהלים מבית NS1

אורן סבג

אורן סבג

חברת ההפצה Cloudway, המייצגת ומפיצה בישראל פתרונות בתחום הענן, חתמה על הסכם לייצוג והפצת פתרונות NS1 Intelligent DNS & Traffic Management. Cloudway תהיה אחראית על ניהול ופיתוח השוק בישראל וכן על מינוי משווקי משנה.

NS1 מספקת את הדור הבא של ניהול תעבורת אינטרנט ושרתי DNS עבור מפתחי אפליקציות וניהול תוכן מבוססי אינטרנט המבקשים מהירות, גמישות ושליטה בלחיצת כפתור. NS1  מספקת ארכיטקטורה ייחודית עם יכולות סינון הכוללת מנוע ניתוב ייעודי ברמה גלובאלית. השירות המקיף של NS1  משדרג תשתיות, נתוני יישומים ורשת למען קבלת החלטות ניתוב חכמות בזמן אמת כדי להבטיח ביצועים גבוהים של יישומים ואמינות מירבית. הלקוחות של NS1  כוללים גופים כמו:LinkedIn, Yelp, MaxCDN, Teridion ועוד.

לדברי אורן סבג, מנכ"ל משותף ב- Cloudway: "לאור ההתקפות האחרונות על שירותי DNS כגון Dyndns המשמשים אפליקציות אינטרנטיות מתקדמות המספקות שירותים למשתמשים בכל העולם החלטנו להביא פלטפורמה מתקדמת ביותר המאפשרת לבעלי האפליקציות להחליף או להוסיף שירות ns1-logoDNS משני, אשר יאפשר לאותם יישומים המשכיות ואמינות גבוהה.

DNS הוא פרוטוקול המאפשר תרגום שמות דומיין לכתובות IP. שרתי ה- DNS מסייעים לספקי אינטרנט לפענח באופן אוטומטי את כתובות הדומיין ולהעביר את הגולשים ליעד שלהם.

אודות Cloudway

Cloudway היא חברת הפצה וייעוץ בתחום הענן המייצגת את פתרונות הדור הבא בתחום הענן והסביבות הנלוות לענן. החברה בוחרת את הפתרונות אשר תומכים במעבר חברות לענן וכן פתרונות אבטחת וניהול ענן ייעודיים. בין הפתרונות שמייצגת החברה: NS1,NAKIVO VMware Backup  ,Hexatier ,CloudLock, ScaleArc, Nakivo ועוד.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות