<
יום שלישי , ינואר 23 2018
מבזקים
דף הבית > תוכנות > תוכנות ותשתיות IT בענן > פתרונות הניידות העסקית של VMware יסייעו לארגונים להנות מעידן הענן הנייד ולשדרג ל Windows 10

פתרונות הניידות העסקית של VMware יסייעו לארגונים להנות מעידן הענן הנייד ולשדרג ל Windows 10

הלקוחות יוכלו לנהל בקלות את כל המכשירים והאפליקציות בארגון ללא פגיעה ברצף העבודה  Win10

חברת VMware, המובילה העולמית בתשתית ענן וניידות עסקית, הכריזה היום על פתרון מקיף התומך במעבר למערכת ההפעלה Windows 10, אשר סומנה על ידי מיקרוסופט, כאבן דרך. פתרון זה כולל כלי ניהול, מיגרציה והפצת התוכנות של VMware תחת חבילת ה-Workspace Suite. לקוחות המשתמשים בפתרונות אילו יוכלו להנות ממערכת ניהול אחודה לכלל המכשירים בארגון כגון מחשבים שולחניים, מחשבים ניידים, טאבלטים וסמרטפונים.

בתקופה בה רוב הארגונים (96 אחוזים) מתכננים להשתמש במשאבים הפנימיים כדי להשתדרג (עפ"י סקר שערכה TechValidate עבורVMware ), תומכת VMware בפלטפורמה של windows 10, באמצעות אספקת פתרונות למחלקות IT, שצריכות לנהל את המכשירים והאפליקציות בארגון. הפתרונות של חברת VMware מכוונים לתמוך בלקוחות, המעוניינים לאמץ ניידות ולהתעדכן במערכת ההפעלה החדשה, תוך כדי שהם ממשיכים להשתמש גם בגרסאות מוקדמות יותר של חלונות.

לקוחות המשדרגים למערכת ההפעלה החדשה יוכלו כעת ליהנות מיתרונות הניהול, המעבר והשימוש בכלים הזמינים, באמצעות VMware Workspace, הכוללים כעת גם את פתרונות AirWatch לניהול הניידות בעסקים (EMM), VMware Horizon, VMware Identity Manager ואת VMware Horizon FLEX. פתרון AirWatch לניהול ניידות בארגונים יתמוך בכל היכולות החדשות שמציעה Windows 10, כולל אבטחה מוגברת, שמירה על נתונים ועדכוני ניהול. AirWatch יוכל לשמש פלטפורמה לכל המכשירים הרצים על Windows 10 כולל מחשבים ניידים, טלפונים חכמים וטאבלטים המשתמשים בניהול מאוחד.

בנוסף, מסייעת VMware לארגונים להעביר משתמשים ומכשירים ל-Windows 10 ולנהל מדיניות אבטחה ומחזור חיים של מכשירים ומשתמשים. בזמן שבו יותר מחצי (51 אחוזים) מהארגונים שנסקרו מתכננים להשתמש בתשתית דסקטופ וירטואלית (VDI) כדי להשתדרג ל-Windows 10, יכולים לקוחות להשתמש בתשתית הדסקטופ הוירטואלית של VMware מענן פרטי או ציבורי.

באותו הסקר נמצא ש-81 אחוזים מאנשי ה-IT ציינו שהתאמה של היישומים היא אחת הדאגות המובילות למעבר למערכת הפעלה חדשה. כמענה לדאגה זו, מציעה VMware פתרונות העונים על התאמה של אתגרי יישומים. בעזרת VMware יוכלו ארגונים להעביר את היישומים שלהם ל-Windows 10 ועדיין לשמור על היכולת להריץ חלק מהם על windows 7, בזמן שהם משלימים את המעבר.

חברת VMware היא החברה המובילה בתחומי תשתיות הענן והניידות העסקית. הפתרונות שלנו המבוססים על טכנולוגיית וירטואליזציה מובילה ומספקים מודל חדש של IT נזיל, מידי ובטוח יותר.. עם הכנסות של 6 מיליארד דולר בשנת 2014, ל-VMware יש יותר מ500,000 לקוחות ו75,000 שותפים. מטה הארגון ממוקם בעמק הסיליקון ולחברה משרדים בכל רחבי העולם www.vmware.com .

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות