<
יום ראשון , דצמבר 17 2017
מבזקים
דף הבית > תוכנות > תוכנות ותשתיות IT בענן >  Red Hat Enterprise Virtualization 3.6 מציעה ביצועים משופרים, התרחבות ואבטחה עבור עומסי עבודה עתירי ביצועים מבוססי לינוקס  

 Red Hat Enterprise Virtualization 3.6 מציעה ביצועים משופרים, התרחבות ואבטחה עבור עומסי עבודה עתירי ביצועים מבוססי לינוקס  

 המהדורה החדשה יוצרת נתיב קל וחסכוני למשתמשים המעבירים עומסי עבודה של VMware   

 רד האט (Red Hat), הספקית הגדולה בעולם של פתרונות קוד פתוח, הודיעה על זמינות כללית של Red Hat Enterprise Virtualization 3.6. גרסה חדשה זו של פתרון הווירטואליזציה מבוסס-KVMשל רד האט, שפותח במרכז הפיתוח של רד האט ברעננה תוך שיתוף פעולה של הצוותים במרכז וברחבי העולם, מציעה ביצועים משופרים, יכולת התרחבות ואבטחהעבור עומסי עבודה לינוקס בעצימות גבוהה.

הגרסה החדשה גם מעדכנת את חוויית המשתמש, ומספקת כלי ניהול על מנת להפחית את העלות והזמן של הגירות מ-VMware.

הפחתת העלויות והסרבול של פתרונות וירטואליזציה קנייניםהיא אתגר נפוץ של לקוחות, לו נותנת Red Hat Enterprise Virtualizationמענה.

כשהיא מותאמת לסביבות מחשוב גדולות כמו התקנות SAPאו Oracle, וכן לתחנות עבודה עתירות מחשוב וגרפיקה, פתרון הווירטואליזציה הארגוני של רד האט, הפגין יתרון ביצועים של 36% בהשוואה לפתרונות וירטואליזציה אחרים במבחן SPECvirt 2013.

תכונת PCI Device Assignmentהחדשה תוכננה להאיץ עומסי עבודה עתירי ביצועים, כגון תיב"מ, מהשמאפשר מעבר ישיר דרך התקנים פיזיים למכונות וירטואליות, ומאפשר  למשתמשים להשיג ביצועים הקרובים ל- bare-metal(מכונה פיזית) עבור משאבים קריטיים, תוך הפחתת תקורה של תחנות עבודה מרובות ויקרות.

שיפורים אחרים ב- Red Hat Enterprise Virtualization 3.6מתבססים על הובלתה של רד האט בסקלאביליות, ביצועים ויחס עלות-תועלת של עומסי עבודה במכונה וירטואלית.

בין תכונות חדשות אלו:

ביצועים וסקלאביליות מוגברים

  • תמיכה בהוספת זיכרוןמידית – הגדלת זיכרון דינמית (Hot-add Memory) בקליק אחד, בעבודה עם התשתית הבסיסית כדי לספק ליישום יותר זיכרון כהרף עין, תוך הימנעות מהפרעה לזמן הריצה של היישום.
  • PCI device assignment – מאפשרת למנהלי מערכת להקצות ישירות מתאם או התקן פיזי ישירות למכונה וירטואלית, מאפשרות ביצועים כמעט של bare-metal  גם עבור גרפיקה ומחשוב עתיר-קישוריות.

עדכוני אבטחה וניהול סיכוניםred hat logo

  • מנהל עדכוני שרת מארח: מייעל תהליך שחרור תיקונים ברחבי הסביבה הווירטואלית דרך אינטגרציה עם Red Hat Satellite, פתרון ניהול מערכות שמשמש מחצית מלקוחות Red Hat Enterprise Virtualization.
  • סטטוס תקינות אובייקטים:מספק נראות לתוך אירועי תקינות מערכת חיצוניים, כגון בעיות עם אחסון, מעבדים, שרת או ביצועי דיסק קשיח, באמצעות ממשק Red Hat Enterprise Virtualization. תכונה זו מתריעה למנהלי המערכת על אירועים שעלולים לגרום להשבתה או להשפיע לרעה על ביצועי מכונה וירטואלית, כך שיוכלו, באופן יזום לנהל סיכונים והשבתות פוטנציאליות.

הגירת VMwareפשוטה

אינטגרציית מכונה וירטואלית למכונה וירטואלית (Virt-V2V):מאפשרת ללקוחות לזהות עומסי עבודה לינוקס קריטיים להעברה אל Red Hat Enterprise Virtualizationעל ידי חיבור ישיר אל vCenter ואספקת שלבים פשוטים שהמעבר ביניהם בקליק אחד, להעברת עומס העבודה. אסטרטגיית העברת עומסי עבודה סלקטיבית זו יכולה להפחית את העלות הכוללת של וירטואליזציה ולשפר ביצועים של עומסי עבודה לינוקס קריטיים, בלי הבעייתיות של החלפה.

בהתבסס על מהדורות קודמות, Red Hat Enterprise Virtualization 3.6מספקת ללקוחות את שכבת התשתית כדי להעביר עומסי עבודה שלהם לקונטיינרים או לענן. היא גם משתלבת עם פלטפורמת ניהול הענן ההיברידי של רד האט, Red Hat CloudForms, לניהול סביבות הטרוגניות ברחבי עננים  תשתיות וירטואליות, קונטיינרים, ותשתיות מחשוב מסורתיות שונות רבות.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות