<
יום ראשון , דצמבר 17 2017
מבזקים
דף הבית > תוכנות > אבטחת מידע וניהול משתמשים > חברת הביטוח שומרה לוקחת 'קונטרול'

חברת הביטוח שומרה לוקחת 'קונטרול'

אורן בן שלום, שומרה: יותר אבטחה. יותר שליטה

אורן בן שלום, שומרה: יותר אבטחה. יותר שליטה

שומרה חברה לביטוח הטמיעה את פתרון התוכנהBigFix  המאפשר ניהול מרוכז של כל נקודות הקצה בארגון את הפתרון מבית IBM סיפקה חברת אינטגריטי תוכנה, שהינה שותפה עסקית בכירה של IBM  ומתמחה במוצרי BigFix

שומרה חברה לביטוח הטמיעה את המוצר בראש ובראשונה על מנת לשפר את אבטחת המידע של השרתים ומחשבי הקצה בארגון. באמצעות BigFix מופצים כל עדכוני אבטחת המידע במהירות ובקלות לכל שרת או תחנת קצה ללא תלות בסוג החומרה או מערכת ההפעלה.

לדברי אורן בן שלום, מנהל אבטחת המידע בשומרה חברה לביטוח, "BigFix היא מערכת הניהול המרכזית שלנו לשרתים ותחנות העבודה. כמנהל אבטחת המידע של הארגון אני מוודא כי כל עדכוני אבטחת המידע מופצים בצורה מרכזית ומנוהלת. בנוסף המערכת עוזרת לי לעמוד בנושאים הרלוונטיים שבתקני אבטחת המידע, הפנימיים והחיצוניים, באמצעות דוחות Compliance מפורטים עם גישה מעשית לביצוע אוטומטי היכן שיש פערים מול הרגולציה.

בן שלום מוסיף כי, "IBM EndPoint Manager נבחר לאחר בחינה מדוקדקת של מספר מוצרים בשוק. כמו כן, הבחירה בבית התוכנה נבעה מהרושם שהוא יודע להפיק את המיטב מהטכנולוגיה, והדבר היה גורם משמעותי בבחירה. אינטגריטי תוכנה אכן סייעו לנו להעמיד מערכת ניהול מרכזית לשימוש אבטחת המידע בזמן קצר ותוך אכפתיות ושותפות מלאה לתהליך"

ארז גולדשטיין, מנכ"ל אינטגריטי תוכנה מוסיף ואומר כי " שומרה חברה לביטוח מצטרפת לשורה ארוכה של ארגונים במגזר הפיננסי שרכשו את מערכת IBM EndPoint Manager  המבוססת על טכנולוגית BigFix וביניהם: מנורה מבטחים, הראל ביטוח, בנק הפועלים, בנק דיסקונט, אקסלנס נשואה, AIG, הפניקס ועוד. לשמחתנו, שביעות הרצון של הלקוחות היא בבחינת המשווק הטוב ביותר לפתרון. המערכת הינה מודולרית ומאפשרת בטווח הארוך ניהול מלא של כל השרתים ויחידות הקצה גם בתחומים כמו: הפצת אפליקציות ומערכות הפעלה, תמיכה מאובטחת מרחוק, מדידת שימוש בתוכנות במחשבי הקצה ובשרתים ועוד."

אודות מערכת ITnews

נגישות