<
יום רביעי , ינואר 24 2018
מבזקים
דף הבית > אחסון ואבטחת נתונים > INFINIDAT ממשיכה במסלול הגידול משיגה גידול במכירות של 130% שנה אחר שנה ברבעון השלישי

INFINIDAT ממשיכה במסלול הגידול משיגה גידול במכירות של 130% שנה אחר שנה ברבעון השלישי

 מדווחת על גידול של 53% ברבעון השלישי לעומת הרבעון הקודם

משה ינאי

משה ינאי

INFINIDAT, ספקית מובילה של פתרונות אחסון לארגונים גדולים, מכריזה על תוצאות הרבעון השלישי של 2016 ומדווחת על גידול של 130% במכירות לעומת הרבעון המקביל אשתקד. החברה גם השיגה גידול של 53% במכירות ברבעון השלישי לעומת הרבעון הקודם, עם ההכנסות הרבעוניות הגבוהות ביותר עד כה.

הן צפון אמריקה והן אזור ה- EMEA דווחו על גידול של 42% לעומת הרבעון הקודם, בעוד אנגליה דווחה על גידול של 200%. INFINIDAT ספקה עד היום נפח אחסון של למעלה מחצי אקסה-בייט עם פתרון האחסון InfiniBox™, וממשיכה להגדיל את בסיס הלקוחות שלה סביב העולם בכל השווקים.

"הגידול שלנו הינו בזכות הצלחתנו באספקת פתרון, שלא רק עומד בדרישות של הארגונים הגדולים, אלא ממשיך באופן עקבי לעלות בהערכות הלקוחות מעל לרף הביצועים של המתחרים," אמר משה ינאי, מייסד ומנכ"ל INFINIDAT. "על מנת שארגונים יוכלו לספק שרות מצוין ללקוחותיהם, הם זקוקים לביצועים גבוהים, קיבולת ואמינות ללא יוצא מהכלל. עם InfiniBox, מערך האחסון החדשני ובעל אופטימיזצית ה- flash שלנו, הם משיגים את כל שלושת היכולות, ובמחיר שעוזר להם להשיג עלות בעלות נמוכה".

INFINIDAT המשיכה להשיג מכירות משמעותיות בשווקי מפתח ברבעון השלישי, ומדווחת כי למעלה מ- 30% מהמכירות היו בחברות מובילות במגזר הפיננסי, 27% במגזר הטכנולוגיה, הטלקומוניקציה ושרותי הענן, ו-23% במגזר הבריאות ומדעי החיים. INFINIDAT הוסיפה מספר לקוחות חדשים ברבעון השלישי, כולל Raymond James (שירותים פיננסיים), eHarmony (שרותי און-ליין) ו- Bluelock (ספק שרותי ענן).

עדויות חדשות מלקוחות

"אחרי הערכה מקיפה, הצטרפנו לבסיס הלקוחות של INFINIDAT," כך ציינה קלי ווד, מנהלת הנדסה וארכיטקטורה ב- Raymond James. "InfiniBox עומדת בכל צרכי האחסון שלנו – ביצועים, אמינות, יכולת וקלות שימוש – ועלות הבעלות הכוללת היא יוצאת מהכלל. אנו נרגשים לקראת ההצלחות ש- INFINIDAT מביאה עמה ל- Raymond James".

"INFINIDAT מספקת ביצועים, אמינות ויכולת גידול כפי שהיא מפרסמת", אמר ניניש אוקאן, סגן נשיא בכיר לטכנולוגיה ב- eHarmony. "בנוסף, InfiniBox מגיע עם עלות בעלות כוללת שהפכה אותו לבחירה המושלמת עבור אפליקציות למשימות הקריטיות שלנו".

אנליסטים מדווחים

INFINIDAT הוכרה כ"בעלת חזון" (Visionary) ברבוע הקסם של גרטנר למערכי דיסק רב תכליתיים זו השנה השנייה ברציפות, כפי שפורסם ב-31 לאוקטובר. מיצובה של החברה ברביע ה- Visionary הינו בשל "שלמות החזון" שלה (Completeness of Vision) ו"יכולת הוצאה לפועל"
(Ability to Execute). לצפייה בדוח עם חלקה של INFINIDAT: http://content.infinidat.com/gartner_magic_quadrant.

מקורות נוספים: INFINIDAT Company Overview         InfiniBox Data Sheet

infinidat-4אודות INFINIDAT

INFINIDAT, המספקת את הדור הבא של פתרונות האחסון לארגונים גדולים, הינה חברה ישראלית, אשר הוקמה על ידי משה ינאי ופועלת בראשותו. החברה מעסיקה כ- 400 עובדים בישראל – במטה הפיתוח, בהנהלת החברה ובמחלקת השיווק והמכירות. לחברה מעל ל-100 לקוחות גדולים בעולם ובישראל, והיא התקינה עד כה פתרונות בנפח של למעלה מחצי אקסה-בייט ברחבי העולם. INFINIDAT גייסה סך של 230 מיליון דולר, ומוערכת כיום לפי שווי של 1.2 מיליארד דולר.

למידע נוסף אודות INFINIDAT ופתרונות הדור הבא לאחסון נתונים, בקרו באתר: www.INFINIDAT.com

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות