<
יום שלישי , פברואר 20 2018
מבזקים
דף הבית > אחסון ואבטחת נתונים > INFINIDAT מרחיבה את משפחת פתרונות InfiniBox לארגונים גדולים ומציגה פתרון אחסון אחוד, בהיקף פטה-בייטס מרובים, הכולל שדרוג תוכנת NAS ללא עלות אשר אינו מפריע לעבודה השוטפת

INFINIDAT מרחיבה את משפחת פתרונות InfiniBox לארגונים גדולים ומציגה פתרון אחסון אחוד, בהיקף פטה-בייטס מרובים, הכולל שדרוג תוכנת NAS ללא עלות אשר אינו מפריע לעבודה השוטפת

מציעה תמיכה אחודה באחסון מבוסס בלוקים ומבוסס קבצים במסד בודד, פתרון חדש בסדר גודל בינוני ויכולת שעתוק כמעט-סינכרוני

INFINIDAT, המספקת פתרונות אחסון עתירי ביצועים לאחסון ארגוני בזמינות גבוהה, מכריזה על הרחבתה של משפחת InfiniBox, עם שתי יכולות חדשות ומודל אחסון חדש בסדר גודל בינוני.

INFINIDAT, חברה ישראלית, אשר הוקמה על ידי משה ינאי ופועלת בראשותו, מספקת פתרונות אחסון יעילים ועתירי ביצועים, הניחנים ביכולת לאחסן נפחים גבוהים בשטח קטן ובזמינות גבוהה. פתרון הדגל של החברה, ה- InfiniBox, מציע נפח אחסון שימושי של כ- 2 פטה-בייטס במסד בודד של 19 אינטץ'/U42, עם זמינות של 99.99999%, ביצועים של למעלה מ- 850K IOPS וקצב תקשורת גבוה במיוחד של עד  GB/s 12.5. פתרונותיה של  INFINIDAT הינם יעילים אנרגטית באופן מיוחד, ומנצלים מקסימום של KW 3-8 בעומס מלא.

משה ינאי

משה ינאי

"עסקים תלויים ביכולתם לגשת באופן מהיר ומידי למידע שלהם, שכן מידע זה חיוני להישרדותם" אמר משה ינאי, מייסד ומנכ"ל INFINIDAT. "כאשר קצב הגידול של המידע הדיגיטלי עולה על קצב הגידול של קיבולת האחסון, שוק האחסון ממשיך לגדול במהירות. יחד עם זאת, העלות והמורכבות של האחסון מאלצים את הלקוחות להתפשר. על מנת לפתור בעיה זאת, INFINIDAT מציעה את InfiniBox, דור חדש של פתרונות אחסון – אמינים, בעלי יכולת הרחבה, מהירים, יעילים וחסכוניים".

ההכרזה כוללת:

  • תמיכה מבוססת קבצים ב- NAS (NFSv3) –כשדרוג תוכנה ללא עלות.

NAS (Network-Attached Storage – "אחסון צמוד ברשת") ניתן להפעלה בכל המערכות החדשות והקיימות של InfiniBox (באמצעות שדרוג תוכנה שלא מפריע לעבודה השוטפת) על מנת לקבל אחסון אחוד בקנה מידה המתאים באמת לארגון גדול. ה- NAS של INFINIDAT מתוכנן עבור עומסי עבודה בקנה מידה גבוה במיוחד ותומכת במתן גישה עתירת ביצועים לאלפי קבצים ויישומים בנפח של פטה-בייטס מרובים במערכת בודדת מבוססת קבצים. זהו יישום NAS אמיתי וייעודי מבוסס תוכנה (בפיתוח עצמי מלא) ולא תפקוד NAS שטחי שנוסף להתקן מבוסס בלוקים.

בנוסף, ה- NAS תומך בכל התכונות המתקדמות של InfiniBox לאחסון מבוסס בלוקים: לוח פיקוד אוטומטי בודד לניהול ; זמן אחזור  אפס; צילומי מצב (snapshots) ללא הפרעה כלשהי לביצועים (non blocking)  ; העתקים (Clones) רזים וחכמים; זמינות גבוהה עם תיקון עצמי; תשתית היברידית של דיסקים/SSD ושדרוגים ללא הפרעה לעבודה השוטפת.

  • InfiniBox F2000, מערך אחסון חדש בסדר גודל בינוני

מערך האחסון InfiniBox F2000 תוכנן על מנת לענות על הצרכים של ארגונים שהיקפי הנתונים שלהם הם קטנים מפטה בייט אחד. נפח האחסון השימושי בו הוא החל מ- 250 TB בתצורה של 18U. פתרון זה מצטרף למערך InfiniBox F6000 המצליח, המציע עד 2 PB של נפח אחסון שימושי בתצורת מסד של 42U. שני הפתרונות, InfiniBox F6000 ו- InfiniBox F2000, מספקים זמינות של 99.99999% (משך השבתה של פחות מ- 3 שניות בשנה), צריכת אנרגיה נמוכה (KW  3-8 בשיא), אוטומציה מלאה של הניהול וההקצאה, וביצועים אולטרה-גבוהים.

  •  שעתוק כמעט-סינכרוני

השעתוק הא-סינכרוני החדש של INFINIDAT הוא כל כך יעיל שמשתמשים יכולים לקבוע יעד RPO (יעד נקודת שחזור) של פחות מ- 4 שניות. זוהי יכולת ייחודית, בהשוואה למערכות מתחרות שמציעות בדרך כלל יעדי RPO של דקות. צילום מצב (snapshots) ושעתוק א-סינכרוני כלולים בכל הפתרונות ממשפחת InfiniBox.

 

כלל מערכי InfiniBox מבוססים על INFINIDAT Storage Architecture (ISA), ארכיטקטורת האחסון הייחודית של INFINIDAT. ISA מספקת תפקודיות של אחסון מבוסס תוכנה, עם הפשטה מלאה מחומרת X86 הסטנדרטית. הפשטת תוכנה זאת מאפשרת למערכי INFINIDAT למצות בצורה רציפה את חידושי התוכנה המתקדמים ביותר, ברגע שהם זמינים, ולהציע יחס מחיר לביצועים יוצא דופן.

עם למעלה מ-100 פטנטים בתחום התוכנה, ארכיטקטורת ISA מעניקה:

  • פשטות – על מנת להפחית את המורכבות, יצרה INFINIDAT מערך של כלי תוכנה רבי עוצמה שמספקים הקצאה מהירה ומתקדמת, ניהול אוטומטי של תצורת המארח, הגדרות של עומסי עבודה לפי שיטות מומלצות תוך עמידה בתקנות, ותפעול כללי של האחסון.
  • זמינות – הגנה מקיפה על הנתונים, ייתוריות משולשת של הכוח ונתיבי הנתונים, צילומי מצב (Snapshots) ושעתוקים, שדרוגים בשיטת 'החלפה חמה' (Hot swap) ותכונות אמינות רבות נוספות – מובנות בשכבת הליבה של מערכת ההפעלה.
  • קיבולת –  מערכות InfiniBox מוצעות בנפח של החל מ-250TB וניתן להרחיב את נפח האחסון השימושי לעד 2PB במסד בודד.

עם פתרונות InfiniBox, אין צורך ברכישת רישיונות תוכנה נוספים. כלל יכולות התוכנה, ביניהן התכונות החדשות של NAS ושעתוק כמעט-סינכרוני, כלולות במחיר הבסיסי. בנוסף, כלל מערכי האחסון של InfiniBox כוללים כסטנדרט תחזוקה לשלוש שנים מסביב לשעון – 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, 365 ימים בשנה.

"ספקים רבים בענף מייעלים לאיטם את המערכות הקיימות שלהם לטכנולוגיית פלאש על מנת לעשות שימוש יעיל יותר וטוב יותר במדיות הפלאש שלהם, אולם INFINIDAT לעומתם התחילה מ'דף חלק' ויצרה מערך אחסון כלל תכליתי והיברידי שממזג את השימוש במדיות הפלאש ובמדיית והדיסקים הסובבים בחבילה אולטרה-אמינה, רבת ביצועים, המיועדת לאיחוד של עומסי עבודה צפופים ומשולבים בארגונים גדולים" אמר אריק בורגנר, מנהל מחקר אחסון ב- IDC. "התכונות בגרסה החדשה, בין היתר גם תמיכת NFS באחסון מבוסס קבצים ושעתוק כמעט -סנכרוני, מסייעות להפוך את הפלטפורמה הזאת לסביבה מתאימה במיוחד לאיחוד, אשר יכולה, סימולטנית וביחס עלות-תועלת טוב, לתמוך בסביבות אחסון ראשוניות ומשניות, על בסיס פרוטוקולים של בלוקים או קבצים".

INFINIDAT החלה לספק פתרונותיה בסוף 2013, ומאז התקינה למעלה מרבע אקסה-בייטס של קיבולת אחסון בסביבת ייצור, בדטה-סנטרים של ארגונים גדולים סביב העולם. לקוחות INFINIDAT כוללים חברות מרשימת F500 בתחום הפיננסים והבנקאות, הממשל, הבריאות, האנרגיה ושרותי הענן.

אודותINFINIDAT

INFINIDAT, המספקת את הדור הבא של פתרונות האחסון לארגונים גדולים, הינה חברה ישראלית, אשר הוקמה על ידי משה ינאי ופועלת בראשותו. החברה מעסיקה כ- 300 עובדים בישראל – במטה הפיתוח, בהנהלת החברה ובמחלקת השיווק והמכירות. לחברה קרוב ל- 100 לקוחות גדולים בעולם ובישראל, והיא התקינה עד כה פתרונות בנפח של למעלה מ- 200 פטה-בייט סביב העולם. INFINIDATהודיעה לאחרונה על סבב גיוס שני של 150 מיליון דולר, מתוך סך גיוסים של 230 מיליון דולר, ומוערכת כיום לפי שווי של 1.2 מיליארד דולר.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות