<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > אחסון ואבטחת נתונים >  Acronis Backup 11.7 – הגרסה החדשה לגיבוי והגנה על המידע מבית אקרוניס זמינה עכשיו! גם בסביבת הענן

 Acronis Backup 11.7 – הגרסה החדשה לגיבוי והגנה על המידע מבית אקרוניס זמינה עכשיו! גם בסביבת הענן

אקרוניס, מובילה עולמית בתחום הגנה על נתונים בסביבות ענן היברידי , המיוצגת בישראל על ידי מטריקס, הכריזה על גרסאות חדשות לפתרונות הגיבוי שלה Acronis Backup , Acronis Backup Advanced ו- Acronis Backup Cloud.

פתרוןAcronis Backup 11.7  , אידיאלי לעסקים מכל סדר גודל, הפתרון מציע ביצועים גבוהים במיוחד, איכות ואמינות לצד תהליך שדרוג  פשוט וידידותי לרבות אפשרות שדרוג עתידי מהיר לגרסה מס' 12 העתידית של אקרוניס. פתרון זה מספק לעסקים שחזור מהיר בלחיצת כפתור אחת לקבצים מסויימים, לנתוני אפליקציה או למערכת מחשוב שלמה. כל זאת בגיבוי אחד ויחיד.

בין החידושים והיתרונות בגרסת 11.7 :

  • מודל רישוי חדש מבוסס מנוי (Subscription) המאפשר שימוש במוצר ללא השקעת הון ראשונית גבוהה.
  • ביצועים משופרים יותר  וחסכון משמעותי במקום אחסון – על ידי מניעת כפילויות באחסון הנתונים ניתן לשמור  פי 24 יותר נתונים באותו גודל של זכרון RAM . כך תקטןמשמעותית עלות האחסון הכוללת. בנוסף הגרסה החדשה מאיצה את זמן השחזור ומצמצת את זמן ההשבתה של המערכת
  • גיבוי מהיר יותר עם תמיכת אחסון מורחבת –  הדבר מאפשר גיבוי של מערכת קבצים ברשת (NFS) תיקיות משותפות ובנוסף גיבוי משופר לסביבות NFS Attached Storage (NAS) , SMB/CIFS, FTP  ו-SFTP.
  • תמיכה מלאה במגוון רחב של מערכות הפעלה לרבות המתקדמות ביותר: Microsoft Exchange 2016 , Microsoft Windows 10, Microsoft Windows Server 2016 , VMware vSphere 6 , Linux kernel  עד גרסה 4.4 ו- Red Hat Enterprise Linux 7.x.

פתרון הגיבוי של אקרוניס לסביבת הענן בגירסה החדשה Acronis Backup Cloud 5 מספק לחברות וארגונים פתרון נגיש, במחיר אטרקטיבי ביחס לפתרונות אחרים בשוק, מאובטח וסקלאבילי הניתן להרחבה בהתאם לצרכים המשתנים. באמצעותו כל חברה וארגון יכולים לבחור לגבות כל התקן שהוא, ללא תלות במקומו ולבחור האם לגבות את הנתונים באופן מקומי, בענן או בשניהם .

פתרון זה מבוסס על ארכיטקטורת ענן ותוכנן כך שיתאים לכל הסביבות הטכנולוגיות של ספקי השירותים ולכל מודל עסקי.

בין היתרונות שגרסת  Acronis Backup Cloud 5 מספקת:

    • כלי ניהול שירות אוטומטיים, המאפשרים לספקי שירותים לנהל בצורה יעילה יותר את צריכת השירותים על ידי לקוחותיהם , היקפן והתראות גיבוי. בכך הם  מביאים לחסכון במשאבי זמן והגדלת הכנסות .
    • ניטור גיבויים בשירות עצמי המשפר את יכולת השליטה והבקרה סביב תהליכי הגיבוי
    • דשבורד מרכזי המייעל את תהליכי הבקרה ואת הרישום והמעקב אחר התקנים שונים בארגונים

לדברי דויד אבי מנהל הפעילות הטכנית של אקרוניס בישראל מחטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס, המייצגת את פתרונות Acronis בישראל, "לפי חברת המחקר בתחומי ה-IT – Enterprise Strategy Group , תחום הגיבוי והשחזור בארגונים ממשיך להיות מדורג גבוה בין סדרי העדיפויות של הארגונים מכל סוג ובכל סדר גודל, כאשר עבור ארגונים בינוניים הנושא הזה חשוב במיוחד. זאת נוכח האתגרים הרבים של ארגונים בתחום, הנובעים בין היתר מגידול בנפח המידע, תקלות ומעשי זדון בידי אדם או ,אסונות טבע  וכן מאיומי הסייבר הרבים. אתגרים אלו מחייבים חברות וארגונים להיערך עם פתרונות שישפרו להם את תהליכי הגיבוי והשחזור, תוך צמצום עלויות ושיפור הגמישות. פתרונות אקרוניס מספקים מענה לאתגרים אלו בצורה מלאה ומקיפה ויחס עלות תועלת מצויין.

לדברי מאורו פפיני, מנהל איזור EMEA  באקרוניס, "בגרסאות החדשות של פתרונות הגיבוי שלנו השקענו מאמצים כבירים ללא תקדים על מנת להבטיח איכות, אמינות וביצועים. בנוסף שילבנו חידושים ושיפורים מתוך פידבקים שקיבלנו מלקוחות קיימים שלנו, ביניהם הפיכת השימוש בפתרונות לקל וידידותי יותר למשתמש, לרבות תהליך רכישה פשוט יותר.

אודות אקרוניס:acronis_logo PNG

אקרוניס (Acronis) היא מובילה עולמית בפתרונות גיבוי ושחזור נתונים ופתרונות גישה מאובטחת למידע. פתרונותיה מתבססים  על מנוע Acronis AnyData וטכנולוגיית האימג' שלה ובכך מייעלים ומפשטים את גיבוי כל הקבצים בארגון, כל האפליצקיות ומערכות ההפעלה בכל סוגי הסביבות – וירטואליות, פיזיות, ענן ומובייל. החברה נוסדה בשנת 2003 ונכון להיות מספקת פתרונות ל- 5 מיליון צרכנים ו-500,000 עסקים בלמעלה מ-145 מדינות. לחברה למעלה מ-50 פטנטים רשומים המשולבים בפתרונותיה שגם צויינו בדירוגי הפתרונות המובילים של השנה.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות